ІНСТРУКЦІЯ З МЕДИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ЛОР НАБОРУ

ФОРМА ВИПУСКУ
Склад набору оториноларингологічного оглядового одноразового:
1 - шпатель
2 - вушна лійка
3 - носове дзеркало
Носове дзеркало складається із двох подібних частин, які збирають перед оглядом пацієнта. Кожна частина включає в себе механічне з’єднання, дугоподібну ручку-тримач, напівбранші.
Шпатель має форму пластинки, з двома закругленими кінцями.
                                                    
Комплект поставки набору оториноларингологічного оглядового одноразового: носове дзеркало, шпатель, вушна лійка (трі різні розміри)  – все в кількості 1 шт. в одній упаковці.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ

Загальні вказівки:
Набір використовується при огляді, який здійснюють у такому порядку: передня риноскопія, орофарингоскопія, отоскопія.
Розміри набору дозволяють здійснювати належний огляд пацієнтів.
Використання набору при здійсненні огляду.

Передня риноскопія:
Спочатку оглядають зовнішній ніс і принісок носа, піднявши кінчик носа догори великим пальцем правої руки. Потім лівою рукою беруть зібране носове дзеркало, праву руку розташовують на тімені пацієнта, фіксуючи його голову. Під контролем зору і променя світла від дзеркала рефлектора вводять бранші носового дзеркала в зімкнутому стані в принісок носа паралельно до дна носової порожнини. Кінці браншів носового дзеркала не повинні торкатися слизової оболонки. Поступово розширюючи бранші, по черзі оглядають обидві половинки носа. 

Орофарингоскопія:
За допомогою шпателя при відкритому роті відводять по черзі праву і ліву щоки і проводять огляд присінка та порожнини рота. Для огляду ротоглотки шпатель кладуть на передні 2/3 язика, притискують його донизу і дещо на себе. Стан піднебінних мигдаликів визначають під час ротації їх шляхом натискування шпателем на передню піднебінну дужку. 

Отоскопія:
Отоскопію проводять за допомогою лобного рефлектора та вушних лійок різних розмірів. Початковий відділ зовнішнього слухового ходу можна оглянути без вушної лійки. 
Вушну лійку потрібного розміру вводять у зовнішній слуховий хід до перешийка, утримуючи великим, вказівним і середнім пальцями руки за обідок. 

ПАКУВАННЯ
Складові частини набору – дзеркало носове, шпатель, вушні лійки - вкладені у герметично запаяний пакет. Матеріал пакету – плівка Steriking, виробник Wihuri OY Wipak, Фінляндія, що має висновок МОЗ України. Після стерилізації упаковка залишається непроникаючою для бактерій та забезпечує відвантаження запакованого виробу з додержанням вимог асептики.
На пакеті-плівці Steriking є кольорові відмітки, що вказують на метод стерилізації:
- коричневий колір –метод радіаційної стерилізації;
- жовтий колір –метод газової стерилізації;
- чорний колір – метод парової стерилізації. 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ ТА СТЕРИЛІЗАЦІЇ
Набір оториноларингологічний оглядовий одноразовий повинен зберігатися в сухих, чистих приміщеннях при температурі від плюс 5 до плюс 400 С.
Набір стійкий до стерилізації радіаційним методом  з поглинутою дозою опромінення від 15 до 25  кГр, до стерилізації газовим методом окисом етилену згідно з ОСТ 42-21-2 та передстерилізаційного очищення та стерилізації паровим методом згідно з ОСТ 42-21-2.Ви можете придбати цей товар у нашому магазині

все отзывы

У этой новости нет отзывов. Будьте первым!

Оставить отзыв

Капча